This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.


a) Modernizacja układu zaworów bezpieczeństwa na pompowniach olejowej i benzynowej w BM74 w Ostrowie Wlkp. – 2007/ ORLEN Projekt S.A.
b) Kompleksowe wykonawstwo konstrukcji stalowych i rurociągów technologicznych węzła dozowania estrów do ON w BM61 w Gutkowie - 2008/ ORLEN Projekt S.A.
c) Kompleksowe wykonawstwo konstrukcji stalowych i rurociągów technologicznych węzła dozowania estrów do ON w BM112 w Bolesławcu - 2008/ ORLEN Projekt S.A.
d) Wykonanie wpałek w rurociągi ON w BM51 w Lublinie na potrzeby budowy węzła dozowania estrów do ON- 2008/ ORLEN Projekt S.A.
e) Wykonanie wpałek w rurociągi ON w BM61 w Gutkowie – zmiana przeznaczenia zbiorników Z-1 i Z-3 z OE na ON - 2009/ PKN ORLEN S.A.
f) Wykonanie zabudowy zaworów bezpośredniego działania na rurociągach dozowania estrów do ON w : BM 111 Wrocław, BM 112 Bolesławiec, BM91 Nowa Sól - 2009/ ORLEN Projekt S.A. oraz w BM Sokółka – 2011,
g) Wykonanie modernizacji orurowania pomp i wymiany filtrów na pompowni ekspedycyjnej w Zakładzie Ekspedycji PKN ORLEN S.A. w Płocku - 2009/ OCS Opole
h) Wykonanie zbiornika oleju opałowego V=200 m3 metodą rulonową oraz kompletnego orurowania technologicznego w EC Bydgoszcz – 2009 i 2010/ ORLEN Projekt S.A.
i) Kompleksowe wykonawstwo w branżach mechaniczno-montażowej, budowlanej, wodno-kanalizacyjnej pompowni Alkilatu HF na dz. C-5 w PKN ORLEN S.A. – 2010/ORLEN Projekt S.A.
j) Kompleksowe wykonawstwo w branży mechaniczno-montażowej (aparaty i rurociągi) , antykorozyjnej i izolacyjnej Instalacji Water Mittigation System na Alkilacji HF w Płocku – 2010/ORLEN Projekt S.A.
k) Świadczenie umowy serwisowej na rzecz ORLEN Projekt S.A. w zakresie bieżącej konserwacji i napraw 10 węzłów dozowania estrów do ON – w latach 2008-2011/ ORLEN Projekt S.A.
l) Wykonanie 30 szt. wpałek w istniejące rurociągi na potrzeby wpięcia w istniejący układ technologiczny węzła dozowania etanolu do benzyn w BM111 we Wrocławiu – 2011 / ORLEN Projekt S.A.,
m) Kompleksowe wykonawstwo montażu konstrukcji stalowych i rurociągów technologicznych węzła dozowania alkoholu do benzyn w BM111 we Wrocławiu - 2011/ ORLEN Projekt S.A.
n) Kompleksowe wykonawstwo montażu konstrukcji stalowych i rurociągów technologicznych węzła dozowania alkoholu do benzyn w BM101 w Mościskach wraz z montażem 17 szt. nowych urządzeń nalewczych (dostosowanie urządzeń NO do wymagań RMT) - 2011/ ORLEN Projekt S.A.
o) Wykonanie prefabrykacji montażu konstrukcji stalowych i rurociągów technologicznych, robót antykorozyjnych i izolacyjnych na instalacji laboratoryjnej TDI w ZACHEM S.A. Bydgoszcz – 2011/ POLIMEX-MOSTOSTAL Zakład Naftoremont (prace wykonano z materiałów powierzonych przez Zamawiającego)
p) Zakup materiałów i wykonanie prefabrykacji elementów kanałów spalin montowanych na kotłach w EC PAK Konin – 2011
q) Wykonanie prefabrykacji i montażu rurociągów z materiałów powierzonych przez Zamawiającego w ramach projektu budowy kotła K-8 na instalacji EC w PKN ORLEN S.A. w Płocku – 2011/2012 PetroEnergoRem,
r) Wykonanie prefabrykacji i montażu rurociągów z materiałów powierzonych oraz montażu konstrukcji stalowej z dostaw Zamawiającego w ramach projektu budowy instalacji epichlorohydryny (EPI) w ZACHEM S.A. w Bydgoszczy – 2011/2012 PROCHEM S.A.
s) Montaż orurowania na instalacji Destylacji Olejów Przepracowanych na terenie Rafinerii Nafty Jedlicze S.A. - 2014/Euronaft Trzebinia
t) Zabudowa termometrów i presostatów na istniejącej linii dodatków TP Ostrów WLKP - 2015/ ORLEN Projekt S.A.
u) Prefabrykacja, antykorozja i dostawa podparć wg projektu "Rurociągi przesyłowe PE wody DEMI - 2015
w) Wykonanie robót w branży mechaniczno-montażowej w ramach zadania inwestycyjnego dotyczącego II-ego etapu dostosowania Terminali Paliw PKN ORLEN S.A. do możliwości dozowania dodatków firmowych w TP Gdańsk, Nowa Sól, Sokółka, Gutkowo i Bolesławiec - 2016/ ORLEN Projekt S.A.
y) Wykonanie robót w branży mechaniczno-montażowej w ramach modernizacji 3sztuk zbiorników na ON o pojemności 2000 m3 i zborników 5000m3 na ON w celu magazynowania paliwa lotniczego JET A-1 na TP Olszanica - 2016/ORLEN Projekt S.A.
z) Prefabrykacja konstrukcji drugorzędowej - 2017